IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
  • DOŁĄCZ DO NAS!
  • social icon
  • social icon
  • social icon

SOK Z OWOCÓW GRANATU

Soki GRANTE to wspaniałe uzupełnienie codziennej diety, wspierają Twoje zdrowie i przedłużają młodość! Naszą misją jest promocja zdrowego stylu życia, dlatego też oferujemy soki najwyższej jakości. Główna linia produktów Premium obejmuje całkowicie naturalny sok z granatów oraz sok z granatów z winogronem. Soki GRANTE to doskonały smak płynący prosto z natury!

 

Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, każdego dnia powinno się jeść przynajmniej pięć porcji różnych warzyw i owoców. Doskonałą alternatywę diety wspierającej zdrowy styl życia stanowią soki GRANTE. Wystarczy tylko jedna szklanka soku, aby korzystać z bogactwa witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Owoce granatu posiadają właściwości przeciwzakrzepowe, zapobiegają zawałom serca i udarom mózgu.
Sok z owoców granatu cechuje wysoka zawartość witaminy B1, B2, C, PP oraz prowitaminy A.
Sok z owoców granatu dostarcza wielu cennych pierwiastków: potas, wapń, żelazo, magnez, cynk, miedź i bor.

 

Soki GRANTE posiadają słodko-kwaśny i orzeźwiający smak i aromat. Sok pity samodzielnie doskonale gasi pragnienie, ale jest także idealnym napojem towarzyszącym posiłkom.
Soki GRANTE doskonale też komponują się z innymi sokami tworząc energetyczne koktajle o oryginalnym i orzeźwiającym smaku.

 

Soki GRANTE powstają z owoców pochodzących z kontrolowanych biologicznie upraw w Azerbejdżanie. Są to stuprocentowe soki z owoców granatu, bez dodatku wody, konserwantów oraz cukru.

Granat uprawiano już 5 tysięcy lat p.n.e. W starożytnej Grecji i Egipcie roślinę tę czczono jako świętą, a starożytna medycyna Chin uznawała sok z granatu za „skoncentrowane życie” i symbol długowieczności. Z powodu dużej ilości nasion granat stał się symbolem płodności i siły rozrodu. Granat zawdzięcza swoje lecznicze właściwości wyjątkowym składnikom polifenolom i antyoksydantom. Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i hamują rozwój nowotworów. Stwierdzono, że sok z owoców granatu zawiera trzy razy więcej przeciwutleniaczy niż ta sama ilość zielonej herbaty, czerwonego wina, soku z jagód czy żurawiny – do tej pory uznawane za najsilniejsze przeciwutleniacze.

Owoc granatu zawiera witaminę C, niacynę, potas, błonnik oraz kwas organiczny. Sok uzyskany z owoców granatu zwalcza skutecznie choroby serca i układu krążenia, obniża ciśnienie krwi, łagodzi stany zapalne szczególnie w artretyzmie, a także przeciwdziała procesom starzenia i powstawaniu nowotworów. Potwierdzono naukowo skuteczność działania soku z granatu przeciwko wolnym rodnikom, procesom zapalnym, a także chorobom serca i układu krążenia o podłożu miażdżycowym.

Sok z owoców granatu wyraźnie poprawia przepływ krwi w mięśniu sercowym u osób z chorobą wieńcową, redukuje złogi oraz zwapnienia w tętnicy szyjnej. Ponadto zmniejsza ciśnienie krwi, opóźnia procesy starzenia i spowalnia postęp demencji, wywołanej chorobą Alzheimera. Sok pity systematycznie działa korzystnie przy astmie, problemach z trawieniem, wspomaga też leczenie anginy.

 

Naturalny sok z owoców granatu wpływa ochronnie na dzieci w łonie matki. Picie soku z granatu przez kobietę w ciąży chroni płód przed uszkodzeniami mózgu. Ponad to, sok z owoców granatu zwiększa libido i likwiduje problemy z erekcją, dlatego też uważany jest za naturalny napój miłosny.

Spożywanie owoców lub granatu zmniejsza objawy depresji.
Sok z owoców granatu wpływa na spowolnienie procesu powstawania zmarszczek i spłycenie już istniejących.
Sok z owoców granatu wspomaga zapobieganie i leczenie nowotworów prostaty, skóry, piersi, jelit, miażdżycy i cukrzycy.